Project Description

کولاک سودا (آب گازدار)

کولاک سودا

یکی از محصولات کولاک شرق سودا میباشد، که با نام تجاری کولاک سودا به بازار عرضه میگردد. کولاک سودا مانند آب معدنی کولاک ، برگرفته از چشمه های طبیعی کوه سهند میباشد،با این تفاوت که گازدار شده و با بیکربنات سدیم غنی سازی می شود. این نوع آب در دنیا طرفدار داشته و به عنوان نوشیدنی جایگزین شربت های حاوی شکر و نوشابه های گازدار شده است.

کولاک سودا همچنین مصرف دارویی نیز دارد، چنانچه بیشتر مردم آن را جهت رفع درد معده و رفع سوء هاضمه استفاده میکنند.در ضمن این نوشیدنی دارای خواص ضد تهوع نیز بوده و برای افرادی که به یبوست و سنگ کیسه صفری و بیماری قلبی عروقی مبتلا هستند ، بسیار مفید می باشد.

لازم به ذکر است خواص درمانی ذکر شده در طی تحقیقات انجام شده در دانشگاه های معتبر دنیا به اثبات رسیده است .(منبع مطالب کولاک شرق)

مزایای محصول کولاک سودا

  1.   برای گوارش شما مفید است، اغلب برای رفع ناراحتی های گوارشی مورد استفاده واقع می شود.
  2.  ریسک کم در ناراحتی های قلبی و عروقی : بر طبق تحقیقات انجام شده برروی بانوان بالای ۵۰ سال مشخص شده است گروهی که به مدت ۲ ماه آب گازدار مصرف میکردند ال دی ال یا کلسترول بد آنها کاهش یافته و اچ دی ال یا کلسترول خوب آنها افزایش داشته است .بنابراین جذب یا دفع کلسترول خون به میزان قلیایی بودن ‌PH آب گازدار است.
  3. به سنگ کلیه منجر نمی شود: موثر در دفع سنگ کلیه می باشد.

پروسه تولید کولاک سودا

گاز دی اکسید کربن به آب گرفته شده از چشمه آب طبیعی دامنه سهند اضافه شده و با بیکربنات سدیم غنی سازی می شود .در حال حاضر این محصول بدون طعم و لیمویی ارائه می گردد.کولاک سودا به آب گازدار نیز مشهور است . با باز شدن درب کولاک سودا و آزاد شدن گاز به همراه صدای آن از مشخصه های این محصول میباشد.

یکی از مزایای اصلی کولاک سودا به دلیل آن است که می توان آن را به جای آب معمولی بدون هیچ نگرانی نوشید ، در صورتی که نوشابه ها گازدار بدون شکر مضر می باشند.

نحوه مصرف

کولاک سودا اغلب در تهیه نوشیدنی های ترکیبی استفاده می شود و می توان با ترکیب کولاک سودا و عصاره های انواع میوه ها که به طور سنتی در خانه تهیه می شود و یا با عصاره های که توسط کارخانجات تولید می شود ، یک نوشیدنی گازدا با طراوت و مطمئن و با طعم های دلخواه ، تهیه نمود.

می توان با مخلوط میوه ها در مخلوط کن و ترکیب با کولاک سودا ، نوشیدنی سرشار از فیبر و انرژی بدست آورد و همچنین می توان از ترکیب ماست با کولاک سودا و افزودنی های گیاهی دیگر ، دوغ گازدار خانگی با ذاعقه خودتان تهیه نمایید .

آب گازدار کولاک

 جدول تنوع محصول

قند ۰
کالری ۰
ph ۰
نمک ۰

 کارخانه کولاک شرق

تبریز کیلومتر ۲۴ جاده تهران ، جاده آبیاری

nestle-purelife-factory-map
کولاک سودا
خرید اینترنتی
آب گازدار کولاک
خرید اینترنتی

پنج ٪ تخفیف نامحدود

ویژه مشترکین جدید!

برای دریافت هدیه شماره موبایل خود را وارد کنید: