Project Description

شرکت آب معدنی واتا

شرکت آب‌های معدنی پاک آب سبلان در سال ۱۳۸۱ در زمینی به مساحت ۳ هکتار و با زیر بنای ۱۳۰۰۰ متر مربع در استان اردبیل در فاصله ۱۰ کیلومتری جاده سرعین به پیست اسکی آلوارس ساخته شده است.

چشمه گورگور که در شمال غربی کوه سبلان واقع شده تامین کننده آب واتا است و در ارتفاع ۲۷۰۰ متری از سطح دریای آزاد قرار دارد. فاصله چشمه تا محل کارخانه ۷ کیلومتر بوده و به وسیله لوله گذاری و عبور از مسیر صعب العبور آب چشمه به محل کارخانه انتقال داده شده است. جهت حذف ذرات میکرونی معلق در آب سه مرحله فیلتراسیون (10، 1 و 2/0 میکرون) انجام گرفته و پس از آخرین مرحله آب وارد خط بسته بندی می شود.

  • دارای مجوز مصرف در اتحادیه اروپا

  • اجرا و استقرار استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از شرکت TUV NORD آلمان

  • اجرا و استقرار سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی HACCP از شرکت TUV NORD آلمان

آب معدنی واتا موفق به اخذ تاییدیه از انستیتو فرزنیوس کشور آلمان که یکی از معتبرترین مراکز و لابراتوارهای تحقیقاتی در زمینه مواد غذایی می باشد گردیده و این نظارت بصورت مستمر و منظم در دوره های زمانی مشخص انجام می شود.

واتا دارای آزمایشگاه بسیار مجهر بوده که از سه قسمت شیمیایی، میکروبی و محیط کشت تشکیل شده است. متخصصین آزمایشگاه روزانه در هر ساعت از خط تولید و نقاط مختلف نمونه برداری کرده و آزمایش‌های مورد نیاز را انجام می دهند. کلیه محصولات پس از توقف ۴۸ ساعته و مشخص شدن نتیجه آزمایش در صورت تایید کنترل کیفی اجازه ارسال به بازار مصرف را پیدا می کنند.

vata-royal-mineral-water

   ترکیبات آب معدنی واتا (mg/ltr)

کلسیم 9.6
منیزیم 2.2
سدیم 4.6
فلوراید 0.11
نیتریت < 0.005
نیترات 2.5
کلراید < 0.1
سختی کل 50.2
pH 7.1
TDS 71.2
instagram-nametag-VATAMINERALWATER

  کارخانه واتا

اردبیل، کیلومتر ۱۰ جاده سرعین به آلوارس

vata-factory-on-map

نمایندگی آب معدنی واتا

فروشگاه اینترنتی چه گوارا نمایندگی فروش آب معدنی واتا در بستر اینترنت می‌باشد و امکان خرید آب معدنی واتا را با بهترین قیمت و تحویل آسان فراهم ساخته است. چه گوارا پخش آب معدنی واتا را با قیمت عمده نیز انجام می‌دهد. برای دید قیمت پخش آب معدنی واتا از صفحه قیمت عمده آب معدنی بازدید فرمایید.

پنج درصد تخفیف نامحدود

برای دریافت کد تخفیف شماره موبایل خود را وارد کنید: