Project Description

آب آشامیدنی درگردش سورپرایز (آب گالنی)

شرکت آکواتیک استار ایرانیان (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۴ به منظور تولید ، بسته بندی و توزیع آب آشامیدنی با نام تجاری سورپرایز تأسیس گردید.

هدف اصلی این شرکت برای ترویج بسته بندی ۱۹ لیتری (۵ گالن آمریکایی) به منظور حفاظت از محیط زیست با ارائه سرویس تحویل درب منازل و ادارات بوده است.

سرویس تحویل درب ادارات  و منازل ( HOD : Home and Office Delivery) خدمتی است که سالها در کشورهای توسعه یافته رایج است و دسترسی مشتریان را به آب آشامیدنی بسته بندی جهت مصارف نوشیدن آب ، چای ، قهوه و پخت و پز ، تسهیل نموده است.

گالن ۱۹ لیتری در گردش  بعلت در گردش بودن ظرف آن علاوه بر حذف زباله و سالم ماندن محیط زیست ، استفاده از آب را برای مصرف کننده  با هزینه کمتری فراهم می سازد.

در کشور ایران سورپرایز تنها برندی است که گالن 19 لیتری در گردش را ارائه می کند و این قابلیت باعت متمایز شدن از سایر رقبا می شود.

کارخانه سورپرایز در منطقه کردان کرج در استان البرز قرار دارد . این منطقه از گذشته  به منطقه ای پر آب از جهت کمیت و آبی خوشگوار از جهت کیفیت مشهور بوده است.

لوگو سورپرایز

شرکت آکواتیک استار ایرانیان در سال ۱۳۸۷ دو خط تولید آب آشامیدنی در بطری های 5/0 لیتری و 5/1 لیتری را نیز راه اندازی نمود.

این اقدام با توجه به تقاضای بازار و از آنجایی که بسته بندی های  5/0 لیتری و 5/1 لیتری نوع متداولی در کشور ما به حساب می رفت انجام شد. همچنین در سال ۱۳۹۶ بسته بندی های ۱۹ لیتری یکبارمصرف ، ۱۰ لیتری یکبارمصرف و ۵ لیتری نیز در سبد کالاهای محصولات سورپرایز قرار گرفت .

در حال حاضر شرکت سورپرایز این افتخار را دارد که با اشتغال حدود ۵۰۰ نفر در حوزه تولید و پخش، یکی از واحد های تولیدی موفق در استان البرز باشد.

آب گالنی سورپرایز

 جدول املاح محصول

فلوراید 6/0
کلسیم 35
پتاسیم 4/0
سولفات 13
سدیم 9
منیزیم 8
نیترات 2>
نیتریت 0
ph 7/7
سختی کل 89
(TDS) 151

 کارخانه سورپرایز

كمالشهر _شهرك صنعتي بهارستان _گلستان چهارم _پلاك ٩٣

موقعیت مکانی سورپرایز
آب سورپرایز ۱.۵ لیتری
خرید اینترنتی
آب سورپرایز آب نیم لیتری
خرید اینترنتی
آب گالنی سورپرایز
خرید اینترنتی
آب گالنی یکبار مصرف
خرید اینترنتی

پنج ٪ تخفیف نامحدود

ویژه مشترکین جدید!

برای دریافت هدیه شماره موبایل خود را وارد کنید: