Project Description

دستمال کاغذی تنو

یكی از محصولاتی كه طی دهه های اخیر مورد مصرف فراوان خانواده ها قرار گرفته دستمال كاغذی است. دستمال كاغذی به لحاظ یك بار مصرف بودن و در نتیجه رعایت بهداشت و همچنین به دلیل قیمت ارزان، طرفداران زیادی دارد. در این راستا كارخانه های زیادی برای تولید این محصول در سراسر كشور فعالیت دارند. اما برخی خانواده ها بدون اطلاع از ویژگی و كیفیت محصولا ت بهداشتی و دستمال كاغذی اقدام به خرید می كنند. از این رو، دانستن چند مورد از ویژگی های دستمال كاغذی با كیفیت، در اقتصاد خانواده شما تأثیری مثبت خواهد داشت.

گروه تولیدی حیات کیمیا تولید کننده برند دستمال کاغذی تنو با بیش از سی سال تجربه در صنعت کالاهای تندمصرف، حیات کیمیا به‌سرعت در حال تبدیل به یکی از بازیکنان مطرح در حوزه تولید کالاهای دسته‌بندی بهداشتی، دستمال‌کاغذی و مراقبت در منزل است که برندهای ثابت‌شده‌ای مانند بینگو، تست، هاس، مولفیکس، ببم، مولپد، جولی، انوی، دستمال کاغذی پاپیا،دستمال کاغذی تنو و فوکوس را ارائه می‌دهد.

ویژگی های یک دستمال کاغذی با کیفیت

  1.   قیمت مناسب باشه که با خیال راحت ازش استفاده کنید.
  2.  قدرت جذب بالا باشه تا برای پاک کردن یه لکه دستمال زیادی مصرف نشود.
  3.  قطعه‌بندی دستمال برای مصارف کم هم مناسب باشد.
  4. دستمال کاغذی باید از خمیر الیاف سلولزی به رنگ سفید یا الوان باشد.برگ های دستمال کاغذی باید از استحکام کافی برخوردار باشد و طی مراحل حمل و نقل، شکل ظاهری خود را از دست ندهد.
  5. دستمال کاغذی باید کرپ شده (منظور از کرپ، چین خوردگی های سطح کاغذ است که هنگام تولید آن به منظور افزایش سطح تماس و در نتیجه بالا بردن میزان سرعت جذب آب ایجاد می شود، به طوری که هنگام پاک کردن دست خیس بعد از نیم ساعت حالت اولیه خود را به دست آورد و اگر دستمال بلافاصله در تماس با آب خیس پودر شود، مطمئنا مواد شیمیایی زیادی در آن به کار برده شده است).
  6. همچنین فاقد پرز ، الیاف کلوخه شده، سوراخ، لکه و سایر اجسام خارجی باشد. هنگامی که برگ دستمال کاغذی را در مقابل نور قرار می دهید پراکندگی الیاف به طور یکنواخت دیده می شود.
  7. دستمالها باید از بسته تک تک و به راحتی بیرون آمده و ناحیه خروج دستمال از بسته، به اندازه ای باشد که به راحتی ، دستمالها خارج شود، سطح دستمال بدون لکه، تراشه و یا سوراخ باشد.
  8. رنگ به كار رفته در ساخت دستمال های كاغذی باید از رنگ های مجاز و ثابت باشد و با رنگ بسته محتوی دستمال كاغذی هم رنگ و متناسب باشد.
دستمال کاغذی تنو

بهترین مرکز تحقیق و توسعه

شرکت تولید کننده دستمال کاغذی تنو به مدد محصولات نوآورانه در حوزه تولید کالا و عملکرد فوق‌العاده در بازارهای صادرات، این شرکت موفق به کسب جایزه «بهترین مرکز تحقیق و توسعه» از وزارت علوم، صنایع و فناوری ترکیه در سال ۲۰۱۵ شد. همچنین، این شرکت دارای جایگاه سی‌ودوم در میان بزرگ‌ترین صادرکنندگان ترکیه است، و در فهرست ۵۰۰ شرکت برتر اتاق بازرگانی استانبول (ISO) در مقام ۴۷ قرار دارد.

 جدول تنوع محصول

دستمال توالت ۲-۴-۸-۱۶-۲۴ 
دستمال حوله ای ۲-۶-۱۲
دستمال جعبه ای ۱۵۰-۳۰۰
بسته بندی اقتصادی ۵۰۰

 کارخانه پارس حیات

زنجان – ابهر – شهرک صنعتی

nestle-purelife-factory-map

خرید دستمال کاغذی تنو

خرید دستمال کاغذی اقتصادی تنو
خرید دستمال توالت تنو
خرید دستمال حوله‌ای تنو
پنج درصد تخفیف نامحدود

برای دریافت کد تخفیف شماره موبایل خود را وارد کنید: